درباره ما

کیف پول اکسفا
دارایی ما اعتماد شما و اعتماد شما حاصل خدمات ماست

اکسفا چیست و چگونه کار می کند؟

داستان ما مصاداق شعر سعدی بزرگ است. “ز گهواره تا گور دانش بجو”، دانش را به ارث برده ایم و برای آینده به ارث می گذاریم.

مجموعه دانش بنیان بر پایه دانایی است، زیرا اعتقاد داریم سرعت و امنیت خدمات فقط با دانش امکان پذیر است. برای دست یابی به هدف ارائه ی خدمات بهینه به کاربران با توجه به مضمون ” عبادت به جز خدمت به خلق نیست” سعی کردیم خدمت به خلق را در بهترین بسترهای ممکن و با توجه به آخرین فناوری های جهانی انجام دهیم.

دانش بنیان بودن را در انباشت کتب و مقالات و دانستنی های نظری ندیدیم، با استفاده از نیروهای جوان، متعهد، متخصص و تلاشگر ابتدا نیازها را شناسایی کردیم و پس از آن آستین ها را بالا زدیم و با کار و تلاش بی حد و حصر، با عشق و علاقه برای تولید آنچه برای رفع نیاز های خلق لازم است دست به کار شدیم.

عبور از راه دانش هیچ وقت راحت نبوده است. اکنون هم راحت نیست، سختی های بسیاری را پشت سر گذاشته ایم و مشکلات زیادی را پیش روی میبینیم. ولی اعتقاد عمیق داریم به این که چشمه ای که جوشش را آغاز کند، نمی توان راهش را سد کرد. هیچ سنگی، بندی و کوهی نمی تواند جلوی روان شدن چشمه به سمت دریای بیکران را بگیرد. دانش نیز چنین است، وقتی پای به دنیا می گذارد روان و جاری می شود. در مسیرش ریشه های خشک را سیراب می کند و موجب خدمات بی نهایتی می شود. ما نیز آماده ی ارائه ی خدمت به شما عزیزان هستیم که در کنار چشمه سار و جویبار مجموعه ی دانش بنیان اکسفا توقف می کنید و به ما می پیوندید.

این مجموعه  از روش های گوناگون بنا به نیاز شما می تواند در خدمتتان باشد. می توانید به سایت ما  www.Exfa.ir  مراجعه کنید و از خدمات ما در حوزه ی اقتصاد رمزارزها بهره مند شوید. یا به آدرس دفتر مجموعه مراجعه نمایید. در آن جا کارشناسان ما با خوشحالی به شما خدمت خواهند کرد و می توانید از طریق دستگاه CTM و به صورت مستقیم رمزارزهای مورد نظرتان را به راحتی، همراه یا امنیت و سرعت تهیه نمایید.

مجموعه ی اکسفا یک سامانه مبادله دارایی های دیجیتال، خرید و فروش رمزارزهایی مانند بیت کوین، اتریوم، ریپل، تتر و دیگر آلت کوین های معتبر در بستری امن با سرعت و سهولت است. مجموعه دانش بنیان اکسفا امکان انجام فعالیت های مورد نظر شما را به صورت 24 ساعته فراهم میکند. تلاش مجموعه ارائه بهترین قیمت های ممکن با بالاترین کیفیت ممکن است. کارشناسان ما آماده ی حل مشکلات شما و پاسخ به سوالاتتان هستند.

مجموعه دانش بنیان اکسفا، مجموعه ای دانشی و پویاست که با رائه ی خدمات نوین بر پایه ی تجهیزات دانش بنیان، پنجره فناوری های نوین را به روی هم قطارانش اعم از مراجعین و کارکنان، اساتید و دانشجویان، سیاستمداران و مدیران در سطوح مورد نظرشان باز می کند.”بیایید باهم به نظاره بنشینیم

اولین دستگاه خرید و فروش رمز ارزها در ایران
سرعت و امنیت

ساخت اولین دستگاه خرید و فروش رمز ارزها در ایران

ساخت دستگاه BTM (دستگاه خود پرداز بیت کوین) اولین قدم بود که با موفقیت از آن رونمایی کردیم. این دستگاه به عنوان نسل اول این نوع تجهبزات تماما در ایران و توسط متخصصین این مجموعه ساخته شد. و ما را جزء معدود سازندگان این تجهیزات در سطح جهان قرار داد.

دانش را پایانی نیست، همانگونه که رویاها و آرزوهای انسان را پایانی نیست، دانش بنیان بودن صرفا متولد کردن یک مولود نیست، فرآیندی است که با تفکر آغاز می شود، با تولد زاده می شود و تا تحویل ارث به وارثان ادامه می یابد و این چرخه تا ابد ادامه خواهد داشت. BMT را رشد دادیم و نسل دوم تجهیزات دریافت و پرداخت رمز ارزها را با عنوان CTM به وجود آوردیم.

بهترین صرافی ارزهای دیجیتال

چرا اکسفا را انتخاب کنیم؟

مدیران و کارشناسان مجموعه جزو اولین فعالان این حوزه هستند
اعتبار ما حاصل صدها مشتریست
سیستم احراز هویت کاملا دقیق
واریز سریع رمزارزها و تسویه فوری ریالی
امکان خرید و فروش بصورت حضوری برای مبالغ بالا
امکان تخفیف برای خریدها و فروش هایی با حجم بالا
قیمت مناسب و منصفانه رمزارزها
صدها معامله موفق و رضایت مشتریان

تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

سایت اکسفا به هیچ عنوان به سایت های خلاف قوانین جهموری اسلامی ایران اعم از سایت های شرطبندی، قمار و سایت های مشابه خدمات ارائه نمی دهد. لطفا ثبت نام و سوال نفرمائید.

پشتیبانی تلگرام